Stald KTAS vindere i april

Casual Rain

3xgavekort a 100 kr

464, Bjarne Meyer

155, Svend Erik Pedersen

272, Anita Engler 

Blackbird

3×1000 kr

197, Tina Winkel

027, Susan Johansen

201, Jan Hansen

Babymoney

3×500 kr

163, Niels Aage Grænsen

129, Jette Bolander

399, Teddy Damberg

Apapmand

3×1000 kr

173, Britt Nebelong

155, Niels Jørn Nielsen

463, Jan Godtfredsen

Waterways

3×500 kr

429, Ulla Dijohn

183, Rene Fagerstrøm

167, Jan Thulin

Florentine

3×500 kr

045, Henriette Kjærning

259, Aase Rasmussen

160, Lili Sander

Sapper

3×500 kr

204, Jan Johansen

045, Annelise Jarolin

040, Karin Rafsted

Tillykke til alle vinderne

Lodtrækningsholdet bestod af:

Knud-Erik Grandt, Gert Krauthammer, Peter Jørgensen, Egon Stentoft,

Ejgil Pedersen, Jens Øhlenshlæger.

Forretningsfører

Bent Rejkjær

Stald KTAS vindere i marts

Casual Rain:
3xgavekort a 100 kr
026,Janet Nielsen
133,Lis Munck
134,Erik Lynggaard Jørgensen
Blackbird:
3×1000 kr
144,Dorte Løfqvist
410,Christian Nielsen
275,Arne Nielsen
Babymoney:
3×500 kr
021,Christina Hintzmann
223,Ingerlise / Hans-Jørgen Larsen
116,Peter Hansen
Apapmand
3×1000 kr
070,Linda Jørgensen
265,Kirsten Axelsen
210,Emil Sprange 
Waterways:
3×500 kr
399,Torben Kjerulf
385,Bettina Biel
243,Benina Nielsen
Florentine:
3×500 kr
069,Dion Juhl Jensen
266,Klaus Rosenlund
284,Inge Østerbye
Lodtrækningsholdet bestod af:
 
Ejgil Pedersen,Egon Stentoft,Jens Øhlenshlæger,Peter Jørgensen,
Gert Krauthammer
 
Forretningsfører
Bent Rejkjær
Sapper:
3×500 kr
130,Gabrielle Jensen
207,Annette Lüth Clausen
252,Jens Clemensen

Stald KTAS vindere i februar

Casual Rain:
3 x gavekort a 100kr
458,Jørn Poulsen
009,Steen Lundberg
425,Michael Orsvald

Blackbird:
3×1000 kr
414,Camilla Borg-linnet
425,Victor Nielsen
388,Niels Petersen
 
Babymoney
 3×500 kr
458,Dennis Jensen
107,Alice Dixen
401,Leif Hansen
Apapmand
 3×1000 kr
 171,Linda Larsen
240,Morten Vallin
334,Henrik Bock
Waterways:
 3×500 kr
 256,Jette Sachse
192,Jette Tørnberg
283,Lilly & Flemming Kristensen
Sapper:
 3×500 kr
 191,Eva Dybelund
254,Betina Thorsen
009,Lili Sander
Florentine:
 3×500 kr
 264,Erik BønningLarsen
165,Dyveke Scheirik
257,Steen Taschau
Lodtrækningsholdet bestod af:
 
Ejgil Pedersen,Egon Stentoft,Jens Øhlenshlæger,Ingolf Rasmussen
 
Forretningsfører
Bent Rejkjær

pulvinar dapibus leo.

Stald KTAS vindere i januar

Casual Rain:

3 gavekort a 100 kr

353,John Froberg

091,FlemmingPetersen

039,Jeanette Andersen

Blackbird:

3×1000 kr

091,Maria Madsen

265,Karin Lindemann Larsen

035,Brian Spuur

Waterways:

3×500 kr

206,Gudrun Jensen

265,Thomas Fischer

072,Erik Bønning Larsen

Babymoney:

3×500 kr

407,Dorthe Sørensen

038,Grethe Blume

329,Mikkel Osvald

Apapmand:

3×1000 kr

164,Jørgen Vonsyld

057,Marie Petersen

433,Hans Andersen

Florentine:

3×500 kr

051,Martin Magnussen

107,Birgitte Lund

054,Kim Madsen

Sapper:

3×500 kr

071,Randi Reckeweg

248,Helen Jeppesen

133,Marianne Kristensen

Lodtrækningsholdet bestod af.

Majbritt Jeppesen

Peter Jørgensen

Ejgil Pedersen

Egon Stentoft

Jens Øhlenshlæger

Ingolf Rasmussen

Forretningsfører

Bent Rejkjær

Stald KTAS vindere i december

Casual Rain:
3 gavekort a 100 kr.
227,Ruth Lundshoff
283,Annie Halaburt
168,Maria Fachman

Blackbird:
3×1000 kr
356,Jette Nielsen
262,Steen Lundberg
081,Kirstine Saad

Waterways:
3×500 kr.
154,Lasse Dellgren
228,Lars Schmidt
255,Henrik Bock

Babymoney:
3×500 kr
395,Michelle Lundgreen
172, Michael Møller-Kristensen
154,Tina og Bent Ole Pedersen

Apapmand:
3×1000 kr
463,Anders Hansen
451,Jette Sachse
403,Bettina Højriis Larsen

20×500 kr
181,Pia Christensen
340,Gitte Bølling
461,Anders Lou Hendriksen
229,Kim Brodersen
198,Jess Kongeskov
135,Lis Munck
059,Henning Kuhlmann
473,Peter Petersen
244,Doris Hansen
188,Michael Møller-Kristensen
342,Claus Schneider
137,Jytte Bertelsen
364,Katja Bunch
285,Lilli Mollerup
177,Jesper Dahl
045,Marianne Ploug
089,Pia Rejkjær
390,Birgitte Lind
228,Kirstine Saad
094,Hanne Hilstrøm

Florentine:
3x500kr
047,Bettina Thuelund
232,Lars Hallenberg
179,Lisbeth Bendtsen

Sapper:
3x500kr
075,Steen Taschau
069,Maria Sveinbjørnsdotti
232,Britt Bjerregaard

Stald KTAS ønsker tillykke til vinderne

Lodtrækningsholdet bestod af.

Peter Jørgensen,Ejgil Pedersen,Egon Stentoft,Jens Øhlenshlæger,Ingolf Rasmussen,Jens Størner,Hjørdis Størner

Forretningsfører

Bent Rejkjær

Stald KTAS vindere i november

Casual Rain:
3 gavekort a 100 kr
021,Inge Øhlenschlæger
116,Werner Alex Petersen
091,Flemming Pedersen
Blackbird:
3×1000 kr
132,Poul Norholm Jensen
414,Camilla Borg-linnet
218,Mark Fjord
Babymoney:
3×500 kr
277,Connie Madsen
169,Henning Jensen
046,Lars Bobsin
Apapmand:
3×1000 kr
419,Birgit Jørgensen
063,Ole Pedersen / Jens Henriksen
462,Hanne Rahbech
Waterways:
3×500 kr
426,Arne Nielsen
002,Svend Ole Borby
207,Ulla Quist
Miss Phone Girls afløser:
3×500 kr
029,Marie Schantel Aquilegye
217,Steen Jørgensen
159,Torben Joconde
 
 
Forty Nine Steps afløser:
3×500 kr
248,Helen Jeppesen
105,Flemming S. Philipsen
059,Tina Kronsell
Stald KTAS ønsker tillykke til vinderne
Lodtrækningsholdet bestod af.
Peter Jørgensen,Ejgil Pedersen,Egon Stentoft,Jens Øhlenshlæger, Ingolf Rasmussen.
 
Forretningsfører
Bent Rejkjær

Stald KTAS oktober måneds vindere

Casual Rain:
3xgavekort a 100 kr.
326,Lars Hallenberg
113,Anne-Marie Damgaard
154,Gert Johnsen
Blackbird:
3×1000 kr.
161,Mette Poulsen
407,Egon Stentoft
442,Christian Andersen
Babymoney:
3×1000 kr.
100,Susanne Hav
401,Helle Hansen
130,Hans Andersen
Apapmand
3×1000 kr.
238,Morten Vallin
200,Jan Hansen
273,Maj-Britt Jeppesen
20×500 kr
406,Helle Andersen
383,Ulla Dijohn
188,Hanne Reinholdt
287,Christina Hintzmann
180,Frank Rasmussen
364,Jes Nielsen
075,Flemming Thyrring
352,Carsten Mærsk Clausen
229,Rene Svensson
067,Brian Spuur
123,Charlotte Klitsgaard
131,Irene Lykke Nielsen
243,Boris Søndergaard
460,Kenni Stoltz
347,Camilla-Borg Linnet
240,Helga Grønborg
047,Lis G. Mortensen
143,Helle Bjørn Henriksen
200,Bente Larsen
235,Britt Nebelong
Waterways
3×500 kr
001,Solveig Kofoed Hansen
300,Charlotte Poulsen (Rødovre)
331,Karsten Heitmann
Miss Phone Girl
3×500 kr.
083,Carsten K. Andersen
022,Gitte Landrum
188,Martin Lusty
Forty Nine Steps
3×500 kr.
204,Jan Johansen
176,Steen Gudronsson
173,Maj-BrittHansen
Stald KTAS ønsker tillykke til vinderne
 
Lodtrækningsholdet bestod af:
Peter Jørgensen,Ejgil Pedersen,Egon Stentoft
Jens Øhlensschlæger
 
Forretningsfører
Bent Rejkjær

September måneds vindere

Casual Rain

3x gavekort a 100 kr

232, Jimmi Kolinger

004, Hanne Søby

412, Kurt Aagesen

Blackbird

3×1000 kr

014, Pia Sprange

261, Karina Ordrup

346, Birgit Møller Jensen

Babymoney

3×1000 kr

218, Torben Stendahl Sørensen (Valdemar)

173, Birgit Jørgensen

288, Sarah Møller-Kristensen

Apapmand

3×1000 kr

200, Jess Povlsen

033, Jan Poulsen

153, Mads Pedersen

Waterways

3x 500 kr

227, Emil Bill Olsen

218, Egon Stentoft

301, Jeanette Rousing

Miss Phone Girl

3×500 kr

230, Lars Hallenberg

070, Steen Gudrunsson

144, Jan Pedersen

Forty Nine Steps

3×500 kr

143, Per Bustrup

201, Amalie Scheirik

066, Søren Qvortrup

Lodtræknings holdet bestod af:

Ejgil Pedersen, Egon Stentoft, George Jakobsen,  Gert Krauthammer, Ingolf Rasmussen, Peter Jørgensen,

Jens Oehlenschlæger

Stald KTAS ønsker alle vindere stort tillykke

Forretningsfører

Bent Rejkjær

August måneds vindere

Casual Rain: 
 
3 x gavekort a 100 kr.
 
338 Merete K.R. Rasmussen
174 Borge A Sørensen
088 Birgit Møller Jensen
Blackbird:
 
3 x 1000 kr
 
072 Vivi Christensen
388 Eva West
428 Casper Degel
Babymoney:
 
3 x 500 kr
 
281 Kirstine Andersen-Lerdrup
193 Tina B. Johansen
286 Knud Jørgensen
Apapmand
 
3 x 500 kr
 
200 Jess Poulsen
452 Astrid Thomsen
310 Cecilie Wagner
Waterways:
 
3 x 1000 kr
 
300 Charlotte Poulsen (Rødovre)
473 Poul Kannik
141 Per Nielsen
Miss Phone Girl
 
3 x 500 kr
 
228 Mette Therkildsen
202 Christina Hintzmann
031 Lars Olofsson
Forty Nine Steps
 
3 x 500 kr
 
079 Tinna Hansen
109 Gert Krauthammer
018 Birgitte & Henrik Olsen
 
Lodtræknings holdet bestod af:
Egon Stentoft – Ejgil Pedersen – Ingolf Rasmussen – Gert Krauthammer
Jens Oehlenschlæger

Juli måneds vindere

Casual Rain
 
3x gavekort a 100 kr.
 
263: Thomas Keller
388: Gitte Mikkelsen
230: Jørn Georg Poulsen
 
Blackbird
 
3×1000 kr
 
024: Pia Lorentzen
070: Kirsten Axelsen
026: John Christoffersen
Babymoney
 
3×1000 kr
 
334: Ellis Scheirik
242: Lisbet Munk Olsen
339: Jan Wass
Waterways: 
 
3×500 kr.
 
049: Lis Munck
030: Astrid Bannebjerg
477: Katja Bunch
Apapmand
 
3×500 kr
 
250: Per Sivertsen
053: Jan Frøhlke
318: Marianne Gaardsted
Miss Phone Girl
 
3×500 kr.
 
035: Bo Nørregaard
220: Lone Gudbergsen
229: Brian Spuur
Ekstra præmie
 
065: Jette Elise Andersen
 
2 Vip billetter til tribune restaurationen søndag på Harald Lunds Mindeløb
Der inkluderer stor buffet og øl, vand og vin ad libitum samt kaffe m/kage.
Kan ikke byttes til kontanter
Forty Nine Steps
 
3×500 kr
 
153: Lis Eickworth
127: Vivi & Leif Keller
043: Anders Amundsen
Lodtræknings holdet bestod af:
Knud Erik Grandt – Gert Krauthammer – Ejgil Pedersen – Egon Stentoft – Ingolf Rasmuusen
Jens Oehlenschlæger
 
Forretningsfører
Bent Rejkjær