September måneds vindere

Hyben Bakkely
3×500 kr
091, Flemming Petersen
108, Hanne Sørensen
412, Kurt Aagesen
Funny Boy
3×500 kr
311, Henrik Bock
220, Tina B. Johansen
260, Ole Hansen / Doris
Don Anton
3×500 kr
008, Tinna Hansen
464, Egon Stentoft
434, Kirsten Madsen
Fikus Simoni
3×500 kr
038, Susanne Jeppesen
213, Henrik Lundgreen
062, Henrik Jans
 
Diana Doc
3×500 kr
334, Henrik Bock
044, Merete Skov Sprange
375, Janne Kjær
Noelle
3×500 kr
064, Jonas Oddermose
146, Kristina Rasmussen
190, Jeanette Rosenby
Acapello
3×500 kr
101, Joan Kristensen
276, Jeanette Thomsen
268, Mikkel Lyngholm (Loge)
Lodtrækningsholdet bestod af
Borge A Sørensen-Ejgil Pedersen-Egon Stentoft
 
Stald KTAS ønsker tillykke til vinderne
 
Forretningsfører
Bent Rejkjær​
 

August måneds vindere

Hyben Bakkely
3×500 kr
189, Jenny Rose
140, Peter Sørensen
498, Isabella Rotbøl Torland
Funny Boy
3×1000 kr
357, Vivi Hansen
347, Mads Nielsen
303,Tina Jensen
Don Anton
3×500 kr
240, Helga Grønborg
317, Hans Thorstensen
128, Anni Olsen
Fikus Simoni
3×500 kr
190, Bent Rejkjær
281, Jens Henrik-Juhl Larsen
080, Kirsten Rasmussen
Diana Doc
3×500 Kr
267, Ulla Quist
188, Michael Møller-Kristensen
014, Claus Larsen
Noelle
3×500 kr
295, Freja Raarup
099, Charlotte Almbjerg
206, Alex Borg-linnet
Acapello
3×500 kr
229, Rie Dejbjerg
256, Johnny Kristensen
255, Lisbeth Mønsted Larsen
Lodtrækningsholdet bestod af:
Henrik Bock-Borge A. Sørensen-Ejgil Pedersen-Egon Stentoft
 
Stald KTAS ønsker tillykke til vinderne
 
Forretningsfører
Bent Rejkjær

Juli måneds vindere

Hyben Bakkely
3×500 kr
274, Jens Hjorth
374, Egon Stentoft
411, Allan West Olsen
Funny Boy
3×500 kr
229, Bent Hvergel
461, Sebastian Bøgh Larsen
320, Emma Nielsen
Don Anton
3×500 kr
338, Erik John Jensen
008, Tinna Hansen
190, Lisa Jürs
Fikus Simoni
3×500 kr
115, Kirsten Christiansen
093, Henning Wael
029, Lisbet Nielsen
Diana Doc
3×500 kr
179, Søren Køster
472, Nicky Gulholm
348, Niels Åge Grænse
Noelle
3×500 kr
049, Mette Skov Sprange
062, Lone Theil
232, Lars Hallenberg
Acapello
3×500 kr
180, Leo Orenstein
273, Vivi Sahl
213, Magnus Ladegaard
Lodtrækningsholdet bestod af:
Henrik Bock-Borge A. Sørensen-Ejgil Pedersen-Egon Stentoft
Stald KTAS ønsker tillykke til vinderne
Forretningsfører
Bent Rejkjær
 
 

Stald KTAS vindere i juni

Hyben Bakkely (tidligere Endless love)
3×500 kr
438, Mogens Haugbølle
423, Lars Hallenberg
068, Ole Sørensen
Funny Boy
3×500 kr
089, Bo Jondahl
342 Edelskov Bus
351, Kim B. Larsen
Don Anton (tidligere Fiftyshadesof Sisu)
3×500 kr
480, Nadine Scigliano
163, Niels Aage Grænse
150, Marianne Gaardsted
Fikus Simoni
3×500 kr
266, Marlene Groule
215, Egon Stentoft
372, Christian Kamp
Diana Doc
3×500 kr
038, Klaus Rosenlund
476, Børge G Jørgensen
433, Tom & Pia Olsen
Noelle
3×500 kr
238, Hans- Christian Schlicter
239, Jens Gylling Rasmussen
256, Ea Amundsen
Acapello
3×500 kr
003, Annelise Carlsen
100, Hanne Hilstrøm
082, Klaus Bustrup
Lodtrækningsholdet bestod af:
Henrik Bock-Borge A Sørensen-Ejgil Pedersen-Egon Stentoft.
 
Stald KTAS ønsker tillykke til vinderne.
 
Forretningsfører
Bent Rejkjær

Maj måneds vindere

Endless Love
3×500 kr
135, Torben Rask
363, Lars Lentz
Nielsen
349, Inge Flex
Funny Boy
3×500 kr
241, Helga Grønborg
348, Kevin Juhl Jensen
434, Tommy Hansen
Fiftyshadesof Sisu (Ny hest på vej)
3×500 kr
243, Boris Søndergaard
262, Egon Stentoft
269, Ole Sørensen
Fikus Simoni
3×500 kr
427, Keld Drejer
298, Janne Uldbrandt
406, Flemming Hagman
Diana Doc
3×500 kr
298, Mette Krebs Jensen
154, Niels Jørn Nielsen
240, Morten Vallin
Noelle
3×500 kr
157, Lone Rasmussen   
263, Hans Christian Zwicky-Brostrøm
296, Jan Norman Rasmussen
Acapello
3×500
271, Lykke Hammer
234, Richard Devine
037, Karin Rafsted
 
Lodtrækningsholdet bestod af:
Henrik Bock-Borge A Sørensen-Ejgil Pedersen-Egon Stentoft.
 
Stald KTAS ønsker tillykke til vinderne
 
De bedste hilsner
Forretningsfører
Bent Rejkjær
 

April måneds vindere

Endless Love
3×1000 kr
496, Ole Sørensen
257, Bente Hansen
233, Brian Pedersen
 
Funny Boy
3×500 kr
008, Anette Rued
122, Lotte & Ole Veideland
030, Inge Schur
 
Fiftyshadesof Sisu:
3×500 kr
132, Henriette Boldinger
453,John Kirketerp
189, Lise Lotte Fevile
Fikus Simoni
3×500 kr
054, Lis Eickworth
421, Lili Sander
087, Frank Rasmussen
Diana Doc
3×500 kr
463, Jan Godtfredsen
306, Helle Holmberg Andersen
423, Henrik Westergaard
Noelle
3×500 kr
265, Klaus Rosenlund
032, Richard Hansen
105, Marianne Espenhein Sørensen
Acapello
3×500 kr
232, Joan Kristensen
323, Tina Bailey
045, Annelise Jarolim
Lodtrækningsholdet bestod af:
Henrik Bock-Borge A. Sørensen-Ejgil Pedersen-Egon Stentoft
 
Stald KTAS ønsker tillykke til vinderne
 
De bedste hilsner
Forretningsfører
Bent Rejkjær

Stald KTAS vindere i marts

 
 
 
 
 
Marts måneds vindere:
I denne måned er gevinsterne gavekort.
Vi styrker kassebeholdningen så vi kan bidrage med kontingentet kan
bibeholdes til 20 & 50 kr
Endless Love
3xgavekort a 100 kr
122, Jannie Rosfeldt
452, Gurli Lehmann
006, Joan Kristensen
Blackbird
3xgavekort a 100 kr
139, Marianne Ploug
426, Jenny Rose
298, Steen Haslauer
Fiftyshadesof Sisu
3xgavekort a 100 kr
181, Pia Størner
339, Jan Wass
199, Poul Jensen
Fikus Simoni
3xgavekort a 100 kr
159, Henrik Thorsager
120, Carsten Houkjær
032, John Christoffersen
Diana Doc
3xgavekort a 100 kr
129, Merete Gorm
170, Ole Sørensen
102, Niels Åge Grænse
Noelle
3xgavekort a 100 kr
159, Sine Heltberg
215, Lizette Jensen
023, Per Christensen
Acapello
3xgavekort a 100 kr
051, Jette Sachse
198, Lillian Gomez Stentoft
263, Nadine Scigliano
Lodtrækningsholdet bestod af:
Henrik Bock-Borge A. Sørensen-Ejgil Pedersen-Egon Stentoft.
 
Stald KTAS ønsker tillykke til vinderne
Præmierne på vej med Post Nord
 
De bedste hilsner
Forretningsfører
Bent Rejkjær 

Februar måneds vindere

Endless Love
3×500 kr
141, Christina Poulsen
058, Mikkel Kruse
034, Merle Nyrup Rask
Blackbird
3×1000 kr
352, Henrik Nielsen
370, Erling Rasmussen
321, Poul Hansen
Fiftyshadesof Sisu:
3×500 kr
068, Dorte Jakobsen
347, Camilla Borg-linnet
395, Michelle Nebelong
Fikus Simoni
3×1000 kr
154, Lars Jespersen
387, Anita Poulsen
465, Mogens Henriksen
Diana Doc
3×500 kr
101,Aud Dahl
008, Jan Pedersen
381, Kim Brostrup Larsen
Noelle
3×500 kr
233, Lars Hallenberg
112, Jan Godtfredsen
071, Mads Duelund Christensen
Acapello
3×500 kr
023, Thomas Funch
211, Birgit Møller-Kristensen
172, Klaus Rosenlund
Lodtrækningsholdet bestod af:
Egon Stentoft
Ejgil Pedersen
 
Stort tillykke til vinderne
Forretningsfører
Bent Rejkjær

Januar måneds vindere

Endless Love
3×500 kr
390, Kjeld Cadovius
340, Bent Fischer
367, Lars Hintzmann
Blackbird
3×500 kr
170, Christina Kragh
202, Bente Horslef
476, Anne Katrine Nielsen
Fiftyshadesof Sisu
3×500 kr
163, Niels Åge Grænse
282, Henning Wael
056, Hendra Larsen
Fikus Simoni
3×500 kr
474, Allan West Olsen
222, Lis Karin Jensen
310, Inge Øhlenschlæger
Diana Doc (Tidligere Crema Di Noci
3×1000 kr
224, Brian Spuur
283, Lars Hallenberg
046, Brian Mortensen
Noelle
3×500 kr
286, Helle Lindholm
274, Anders Lou Hendriksen
205, Camilla Borg-linnet
Acapello
3×500 kr
066, Søren Qvortrup
093, Karin Ulsø
141, Karina Søndergaard
 
Lodtrækningsholdet bestod af:
Egon Stentoft
Ejgil Pedersen
 
Stort tillykke til vinderne
 
Forretningsfører
Bent Rejkjær
 

December måneds vindere

Endless Love
3×500 kr
 
361, Birgitte Østergaard Lund
088, Birgit Møller Jensen
240, Birgit ISS Jensen
 
Blackbird
3×500 kr
 
087, Lis Frank
389, Bo Jondahl
358, Britta Hemmingsen
Fiftyshadesof Sisu
3×500 kr
 
359, Henrik Hartington
105, Jesper Mortensen
302, Georg Jakobsen
Fikus Simoni
3×500 kr
 
207, Ulla Quist
152, Kenni Stoltz
477, Klaus Rosenlund
Crema Di Noci
3×1000 kr
 
279, Erling Hansen
331, Verner Sørensen  
350, Jytte Poulsen
Noelle
3×500 kr
 
157, Preben Kampstrup
294, Carlos Pedersen
057, Henrik Hougaard
Acapello
3×500 kr
 
291, Jan Johnstad
301, Ole Sørensen
155, Robert Bolbroe
Lodtrækningsholdet bestod af:
Borge A Sørensen
Egon Stentoft
Ejgil Pedersen
 
Stort tillykke til vinderne
 
Forretningsfører
Bent Rejkjær