Januar måneds vindere

Som tidligere meddelt er januartrækningen gavekort som er sponsoreret i forbindelse med vores 30 års jubilæum.
Januars præmiepenge overført til jubilæums arrangementer i 2020.
Endless Love
3 x gavekort a 200 kr
183: Jan Nøjgaard
410: Ole Pedersen / Jens Henriksen
015: Kurt Pedersen
Blackbird
3 x gavekort a 200 kr
028, Bo Jondahl
038, Kirsten Christiansen
395, Jette Mikkelsen
 
Fiftyshadesof Sisu
3 x gavekort a 200 kr
337, Torben Kent
082, Sven Rattleff
492, Dorthe Hansen
Fikus Simoni
3 x gavekort a 200 kr
039, Svend Ole Borby
058, Alex Borg-linnet
204, Kirsten Van Ark
Apapmand
3 x gavekort a 200 kr
220, Emil Sprange
264, Inge Øhlenshlæger
022, Lars Østerlund
Noelle
3 x gavekort a 200 kr
249, Ingolf Rasmussen
021, Maria Sveinbjørnsdottir
180, Klaus Bustrup
Acapello
3 x gavekort a 200 kr
251, Merete Gorm
171, Henrik Hansen
063, Lone Clausen
Lodtræningsholdet bestod af:
Jens Øhlenshlæger, Majbritt Jeppesen, Egon Stentoft, Ingolf Rasmussen,
Ejgil Pedersen
 
Stort tillykke til vinderne
 
Forretningsfører
Bent Rejkjær

Stald KTAS vindere i december

Endless Love
3×500 kr
294, Mary Poulsen
454, Jannie Poulsen
466, Peter Karlsen
 
Blackbird
3×500 kr
076, Ellis Scherik
028, Bo Johndahl
043, Majbritt Jeppesen
Fiftyshadesof Sisu
3×500 kr
099, Leif Keller
064, Charlotte Poulsen
165, Klaus Rosenlund
Fikus Simoni
3×500 kr
129, Elisabeth Jørgensen
356, Astrid Juhl Jensen
090, Maja Brohus Rasmussen
Apapmand
3×1000 kr
465, Søren Hansen
075, Torben Halaburt
022, Lars Østerlund
Noelle
3×500 kr
106, Birgitte Lund
203, Mehmet Cakmark
267 Annelise Carlsen
Acapello
3×500 kr
138, Steen Engelbrecht
242, Henrik Stork
146, Mads Duelund Christensen
 
Lodtrækningsholdet bestod af Jens Oehlenschlæger, Egon Stentoft, 
Eigil Pedersen, Borge A. Sørensen
Stald KTAS ønsker tillykke til vinderne
Forretningsfører
Bent Rejkjær​

Stald KTAS vindere i november

Endless Love
3×500 kr
208, Jette E. Andersen
366, Ole Clausen
145, Pia Sprange
Blackbird
3×500 kr
274, Christian Kock Larsen
210, Frank Nøjgaard
237, Monica Dridi
Fiftyshadesoff Sisu
3×500 kr
485, Anton Sprange
314, Frede Hansen
060, Birgit Jensen
Fikus Simoni
3×500 kr
049, Lis Munck
386, Benny Hansen
247, Helle Bjørn Henriksen
Apapmand
3×1000 kr
244, Doris Hansen
044, Martin Jensen
089, Anette V. Jensen 
Florentine
3×500 kr
209, Casper Rasmussen
046, Jens Henrik Juhl
176,  Klaus Bustrup
Acapello
3×500 kr
056, Per Jan Wagner
286, Bente Hougaard
039, Karin Rafsted
Lodtrækningsholdet bestod af Jens Oehlensshlæger, Egon Stentoft, Eigil Pedersen
 
Stald KTAS ønsker tillykke til vinderne
Forretningsfører
Bent Rejkjær

Stald KTAS vindere i oktober

Endless Love
3×500 kr
417, Lise Lotte Myrup
373, Lis Karin Jensen
365, Carsten Mærsk Clausen
Blackbird
3×1000 kr
370, Tina Jørgensen
282, Frank Jensen
205, Susan Frederiksen
Fiftyshadesof Sisu
3×500 kr
414, Torben Rask
044, Bent Fischer
251, Ole Sørensen
 
Fikus Simoni
3×500 kr
069, Henning Petersen
131, Brian Spuur
302, Lars Hallenberg
Apapmand
3×1000 kr
437, Bo Jørgensen
383, Hans Mortensen
381, Kim Brostrup Larsen
Florentine
3×500 kr
049, Michael Johansen
151, Jesper Olsen
186, Mona Petersen
Acapello
3×500 kr
078, Nikolay Petrova
013, Alex Borg-linnet
027, Morten Vallin 
Lodtrækningsholdet bestod af Jens Oehlensshlæger, Egon Stentoft, Eigil Pedersen
 
Stald KTAS ønsker tillykke til vinderne
Forretningsfører
Bent Rejkjær

Stald KTAS vindere i september

Elouise Simoni
3xgavekort a 100 kr
372, Alan Larsen
368, Flemming Mandrup
094, Casper Helweg
 
Blackbird
3×1000 kr
125, Bruno Petersen
299, Ole Olsen
419, Susan Eskildsen
Fiftyshadesof Sisu
3×500 kr
436, Lars Schmidt
167, Dora Albrehtsen
057, Birgit Jensen (Kian & Victor)
Fikus Simoni
3×500 kr
092, Elias Jensen
237, Christina Hintzmann
269, Inge Schur
Apapmand
3×1000 kr
354, Vivi Olsen
085, Egon Henriksen
039, Bent Rejkjær
Florentine
3×500 kr
196, Henrik Jans
254, Karsten Grønborg
236, Klaus Bustrup
Acapello
3×500 kr
082, Klaus Bustrup
059, Tina Kronsell
203, Tina Sølvstrøm Jensen
Lodtrækningsholdet bestod af Jens Oehlensschlæger, Ingolf Rasmussen, Egon Stentoft
 
Tillykke til vinderne
Forretningsfører
Bent Rejkjær

Stald KTAS vindere i august

Elouise Simoni
3xgavekort a 100 kr
120, Annette Hansen
459, Janni Mollerup Sørensen
118, Britta Wilsen
Blackbird
3×1000 kr
063, Inge Oehlensschlæger
251, Erik Bønning Larsen
171, Karina Jakobsen
Fiftyshadesof Sisu
3×500 kr
125, Lilly & Flemming Kristensen
328, Bent Hvergel
396, Carl-Børge Christiansen
Fikus Simoni
3×500 kr
018, Michelle Nebelong
191, Bent Rejkjær
126, Maria-Schantel Aquilegue
Apapmand
10×1000 kr
288, Torben Kjerulf
003, Lilly & Flemming Kristiansen
159, Jan Sørensen
209, Lene Jørgensen
278, Frank Rasmussen
409, Maj-Britt Jeppesen
113, Inge Schur
464, Alex Borg-linnet
053, Jan Frøhlke
205, Camillo Krog
Florentine
3×500 kr
111, Malene Vrads
213, Kim Petersen
123, Pia Aagaard
 
Acapello
3×500 kr
157, Birgit Jensen
110, Mette Ravn Rehdin
033, Jørgen Black-Larsen
Lodtrækningsholdet bestod af Egon Stentoft, Jens Oehlensschlæger,  Eigil Pedersen, Ingolf Rasmussen.
 
Stald KTAS ønsker tillykke til vinderne
Forretningsfører
Bent Rejkjær

Stald KTAS vindere i juli

Elouise Simoni
3xgavekort a 100 kr
006, Joan Kristensen
500, Peder Laustsen
168, Lisbet Nielsen
Blackbird
3×1000 kr
257, Lis Karin Jensen
304, Jørgen Larsen
455, Poul Jørgensen
El Paso
3×500 kr
228, Mette Rygaard 
192, Niels Åge Grænse
417, Tim Damgaard
Fikus Simoni
3×500 kr
493, Søren Lillegaard
463, Kirstine Nicolajsen
301, Jeannette Rousing
Apapmand
10×1000 kr
076, Helle Ratz
247, Anja Petersen
299, Tina Klitgaard Kristiansen
115, Erling Hansen
182, Jan Nøjgaard
126, Heidi Stoltz
249, Connie Mikkelsen
386, Dorthe & Kurt Ravnbak
354, Søren L. Hansen
320 Henrik Thomsen
Florentine
3×500 kr
041, Tinna Hansen
133, Betina Christensen
007, Hanne Hilstrøm
Acapello
3×500 kr
038,Karin Rafsted
204, Jan Johansen
007, Bo Østergaard
Lodtrækningsholdet bestod af Borge A Sørensen, Egon Stentoft, Jens Oehlensschlæger,
Eigil Pedersen
 
Tillykke til vinderne
Forretningsfører
Bent Rejkjær

Stald KTAS vindere i juni

Elouise Simoni
3xgavekort a 100 kr
489, Annelise Rudfred
083, Hanne Leth
007, Alex Borg-linnet
Blackbird
3×1000 kr
394, Dorthe Blom Larsen
143, Hans-Jørgen Larsen
108, Per Jan Wagner
 
El Paso
3×500 kr
167, Margit Albrehtsen
387, Klaus Rosenlund
412, Susanne Jeppesen
Fikus Simoni
3×500 kr
244, Jørgen Thøgersen
317, Maja Brohus Rasmussen
394, Rikke Eickworth
Apapmand
3×1000 kr
216, Poul Nielsen
491, Bent Jørgensen
480, Allan Christensen
Florentine
3×500 kr
214, Klaus Bustrup
207, Klaus Bustrup
076, Majbritt Hansen
Acapello
3×500 kr
088, Klaus Bustrup
064, Maria-Schantel Aquilegue
165, Bente Heaven
Lodtrækningsholdet bestod af:
Knud-Erik Grandt, Borge A Sørensen, Egon Stentoft, Jens Oehlensschlæger, Eigil Pedersen,
Ingolf Rasmussen.
 
Tillykke til vinderne
Forretningsfører
Bent Rejkjær

Stald KTAS vindere i maj

Elouise Simoni
3xgavekort a 100 kr
334, Vigga Stage Frank
072, Kim Brostrup Larsen
082, Jette Mannheim
Blackbird
3×1000 kr
036, Martin Okholm
347, Anne Nielsen
374, Kenni Stoltz
El Paso
3×500 kr
335, Lis Karin Jensen
240, Helga Grønborg
196, Claus Schneider
Fikus Simoni
3×500 kr
030, Astrid Bannebjerg
144, Lennart Bernstein
499, Nicole Thordal
Apapmand
3×1000 kr
002, Michael Thulin
354, Lene Hansen
097, Mari Jette Petersen
 
Florentine
3×500 kr
099, Rene Mortensen
011, Nina Petersen
030, Marie-Schantal Aquilegye
Acapello
3×500 kr
292, Jannie Eriksen
195, Allan Kirk
003, Annelise Carlsen
Lodtrækningsholdet bestod af:
Knud-Erik Grandt, Egon Stentodt, Jens Oehlensschlæger, Eigil Pedersen, Gert Krauthammer
 
Tillykke til vinderne
Forretningsfører
Bent Rejkjær

Stald KTAS vindere i april

Elouise Simoni
3xgavekort a 100 kr.
115, Anne-Marie Rekly
084, Hans Andersen
174, Borge A. Sørensen
Blackbird
3×1000 kr
365, Jørgen Andersen (Tømrer)
031, Allan Abrahamsem
165, Peter Petersen
El Paso
3×500 kr
120, Maria Krog
422, Johnny Falster Andersen
269, Flemming Munch Hansen
Fikus Simoni
3×500 kr
166, Tove Ruth
334, Mary Ann Kaas
011, Carsten Holm Rasmussen
Apapmand
3×1000 kr
225, Klaus Rosenlund
247, Susan Pedersen
354, Susanne Henriksen
Florentine
3×500 kr
211, Jan Poulsen
015, Tonis Gorm
196, Henrik Jans
Acapello
3×500 kr
126, Mikkel B. Pedersen
015, Majken Hansen
289, Nicholas Villadsen
Lodtrækningsholdet bestod af:
Borge A. Sørensen, Knud-Erik Grandt, Ingolf Rasmussen, Egon Stentoft, Eigil Pedersen
Jens Oehlensschlæger
Tillykke til vinderne
Forretningsfører
Bent Rejkjær