August måneds vindere

Casual Rain: 
 
3 x gavekort a 100 kr.
 
338 Merete K.R. Rasmussen
174 Borge A Sørensen
088 Birgit Møller Jensen
Blackbird:
 
3 x 1000 kr
 
072 Vivi Christensen
388 Eva West
428 Casper Degel
Babymoney:
 
3 x 500 kr
 
281 Kirstine Andersen-Lerdrup
193 Tina B. Johansen
286 Knud Jørgensen
Apapmand
 
3 x 500 kr
 
200 Jess Poulsen
452 Astrid Thomsen
310 Cecilie Wagner
Waterways:
 
3 x 1000 kr
 
300 Charlotte Poulsen (Rødovre)
473 Poul Kannik
141 Per Nielsen
Miss Phone Girl
 
3 x 500 kr
 
228 Mette Therkildsen
202 Christina Hintzmann
031 Lars Olofsson
Forty Nine Steps
 
3 x 500 kr
 
079 Tinna Hansen
109 Gert Krauthammer
018 Birgitte & Henrik Olsen
 
Lodtræknings holdet bestod af:
Egon Stentoft – Ejgil Pedersen – Ingolf Rasmussen – Gert Krauthammer
Jens Oehlenschlæger

Juli måneds vindere

Casual Rain
 
3x gavekort a 100 kr.
 
263: Thomas Keller
388: Gitte Mikkelsen
230: Jørn Georg Poulsen
 
Blackbird
 
3×1000 kr
 
024: Pia Lorentzen
070: Kirsten Axelsen
026: John Christoffersen
Babymoney
 
3×1000 kr
 
334: Ellis Scheirik
242: Lisbet Munk Olsen
339: Jan Wass
Waterways: 
 
3×500 kr.
 
049: Lis Munck
030: Astrid Bannebjerg
477: Katja Bunch
Apapmand
 
3×500 kr
 
250: Per Sivertsen
053: Jan Frøhlke
318: Marianne Gaardsted
Miss Phone Girl
 
3×500 kr.
 
035: Bo Nørregaard
220: Lone Gudbergsen
229: Brian Spuur
Ekstra præmie
 
065: Jette Elise Andersen
 
2 Vip billetter til tribune restaurationen søndag på Harald Lunds Mindeløb
Der inkluderer stor buffet og øl, vand og vin ad libitum samt kaffe m/kage.
Kan ikke byttes til kontanter
Forty Nine Steps
 
3×500 kr
 
153: Lis Eickworth
127: Vivi & Leif Keller
043: Anders Amundsen
Lodtræknings holdet bestod af:
Knud Erik Grandt – Gert Krauthammer – Ejgil Pedersen – Egon Stentoft – Ingolf Rasmuusen
Jens Oehlenschlæger
 
Forretningsfører
Bent Rejkjær 

Juni måneds vindere: 

Casual Rain
 
3x gavekort a 100 kr
 
269: Peter Mikkelsen
003: Birgit Andersen
472: Jan Melchiorsen
Babymoney
 
3×1000 kr
 
067: Brian Spuur
025: Lis Frank
132: Henriette Boldinger
Waterways
 
3×1000 kr
 
001: Solveig Kofod Hansen
337: Birgit Jensen
211: Erik Mortensen
Lodtræknings holdet bestod af
Egon Stentoft
Ejgil Pedersen
Bent Rejkjær
 
Tillykke til alle vinderne
Blackbird
 
3×1000 kr
 
341: Henrik Madsen
286: Morten Orsval
234: Bettina & Nicky Biel
Apapmand
 
3×500 kr
 
300: Borge A. Sørensen
004: John Jerløv
047: Kurt Pedersen
 Miss Phone Girl
 
3×500 kr
 
234: Clara Juul Jensen
001: Henriette Bundtsen
052: Per Christensen

Oktober 2016

Casual Rain
3 x Vin gavekort 100 kr 
493,Annette Christensen
038,Carl Sprange
017,Lars Trap

The Better Half
3 x 500,-
 
428,Casper Degel
294,Per Damberg
455,Sune Soelberg

Apapmand
3 x 1000.-
409,Jan Jeppesen
151,Tine Bech
342,Claus Schneider

Houston Heat
3 x 500
117,Diana Jensen
191,Eva Dybelund
021,Merete Gorm

Babymoney
3 x 1000,- 
164,Peter K. Brandt
053,Vivi Sonberg Sørensen
009,Tommy Bidstrup

Waterways
3 x 1000.-
196,Tobias Danielsen
359,Ole Bjørn
020,Kim Linda Pedersen

Miss Phone Girl
3 x 1000,-
110,Mette Janner Andersen
167,Jessie Madsen
249,Ingolf Rasmussen

Ekstra Trækning